Alates 16. novembrist toimub elanike vastuvõtt Narva-Jõesuu Linnavalitsuses ainult eelregistreerimisega telefoni või e-posti teel. Kontaktid ja vastuvõtuajad leiad SIIT …

Töötajate ja külastajate kaitseks rakendatakse linnavalitsuse hoones erinevaid asjakohaseid ettevaatusabinõusid ning seetõttu tuleb kõigil järgida asutuses kehtestatud reegleid. Asutusse on keelatud tulla kõigil, kellel on haigustunnused või haiguse kahtlus.

Vastuvõtule on lubatud ainult need isikud, kes on end eelnevalt vastuvõtule registreerinud!

30.11.20

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontaktandmed

Vastuvõtu ajad

linnapea

Maksim Iljin

359 9592
maksim.iljin@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

haridus- ja kultuurinõunik

ametijuhend

Imre Liiv

5193 9982

imre.liiv@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

Kantselei

linnasekretär

ametijuhend

 

Monika Tinno

359 9587, 5885 4254

monika.tinno@narva-joesuu.ee

 

registripidaja-juhiabi

ametijuhend

Olga Kronk

359 9592

olga.kronk@narva-joesuu.ee

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

linnasekretäri abi

ametijuhend

Eret Laht

392 9006

5356 1778

eret.laht@narva-joesuu.ee

esmaspäev: 10.00-12.00 ja 13.00-17.00 (J.Poska 26, Narva-Jõesuu)
kolmapäev:15.00 - 19.00 (Aia 1-2, Sinimäe)

sekretär

Aime Logatšova

359 9599
info@narva-joesuu.ee

 

infojuht,

linnalehe toimetaja

Alar Tasa

506 9345

alar.tasa@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

 

 

 

 

Rahandusosakond

osakonna juhataja

ametijuhend

Anžela Jakutova

359 9580
anzela.jakutova@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

pearaamatupidaja

Jelena  Šabanina

359 9586
jelena.shabanina@narva-joesuu.ee

 

raamatupidaja

Irina Kornilova

359 9583
irina.kornilova@narva-joesuu.ee

 

raamatupidaja

Nadežda Krutõh

392 9008

nadezda.krutoh@narva-joesuu.ee

 

raamatupidaja

Erika Pällo

392 9007

erika.pallo@narva-joesuu.ee

 

Majandusosakond

aselinnapea

ametijuhend

Sergei Solovjov

392 9010 / 5349 0081

sergei.solovjov@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

ehitusspetsialist

ametijuhend

Vladimir  Varaksin

35 99 584 / 5306 6226
vladimir.varaksin@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

ehitusspetsialist

ametijuhend

Natalja Šlõkova

5912 6426

natalja.slokova@narva-joesuu.ee

 

eelregistreerimisega

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

ehitusspetsialisti ülesannetes

ametijuhend

Julia Bogdanova

392 9013 / 5668 6641
julia.bogdanova@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

korrakaitsespetsialist

ametijuhend

Oleg Janis

392 9017 / 5302 8700

oleg.janis@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

teedespetsialist

ametijuhend

Aleksandr Kuksin

aleksandr.kuksin@narva-joesuu.ee

5855 8740

eelregistreerimisega

linnavaraspetsialist

Ellen Eistre

ellen.eistre@narva-joesuu.ee

392 9016 / 5191 9964

 

infotehnoloogia (IT) spetsialist

Dmitri Sedinin

392 9005 / 513 1435

dmitri.sedinin@narva-joesuu.ee
 

Arendusosakond

aselinnapea

ametijuhend

Raim Sarv

359 9591 / 5332 9984
raim.sarv@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

maakorraldaja

ametijuhend

Irina Doroš

392 9003 / 525 7650

irina.doros@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

maakorraldaja

ametijuhend

Tatjana Hütt

359 9598
tatjana.hutt@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

keskkonnaspetsialist

ametijuhend

Jaan Metsis

392 9012 / 517 3150

jaan.metsis@narva-joesuu.ee

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

projekti- ja hankespetsialist

Angelina Liiv

529 8221

angelina.liiv@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

planeeringuspetsialist

ametijuhend

Kaie Metsaots

3929011 / 5302 0276

kaie.metsaots@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

arendus- ja planeeringuspetsialist

ametijuhend

Olga Batluk

5383 4880

olga.batluk@narva-joesuu.ee

 

Sotsiaalosakond

osakonna juhataja

ametijuhend

Sabina Kornejeva

5853 8424

sabina.kornejeva@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

sotsiaaltöö peaspetsialist

ametijuhend

Sirje Neeme

359 9589 / 5884 7374
sirje.neeme@narva-joesuu.ee

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

lastekaitsespetsialisti ülesannetes

ametijuhend
Žanna Golubtšikova 392 9004 / 5919 0851
zanna.golubtsikova@narva-joesuu.ee

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

sotsiaaltöö spetsialist

ametijuhend

Niina Viholainen

392 9014 / 339 0322 / 5912 5020

niina.viholainen@narva-joesuu.ee

J.Poska 26 Narva-Jõesuu linn

esmaspäev:

10.00-12.00 ja 13.00-17.00
Narva mnt 12, Olgina

teisipäev  09.00-16.30

Aia 1-1, Sinimäe
kolmapäev 09.00 – 12.00 ja 13.00-19.00

koduhooldustöötaja

Kristina  Ostyak

53358300

kristina.ostyak@narva-joesuu.ee

 

koduhooldustöötaja

Natallia  Dubovik

5023205

natallia.dubovik@narva-joesuu.ee
 

koduhooldustöötaja

Marika Pomõkalova

57809032

marika.pomokalova@narva-joesuu.ee

 

bussijuht

Alexander Sozinov

53022311

alexander.sozinov@narva-joesuu.ee