Linnavalitsuse igapäevane töö jätkub, kuid otsekontaktide vältimiseks osutatakse elanikele teenuseid telefoni ja e-posti teel. Sellest tulenevalt on alates esmaspäevast, 16. märtsist linnavalitsuse Jaan Poska tänav 26 asuva hoone välisuks suletud.

Küsimuste korral saab ametnikega ühendust võtta linnavalitsuse üldtelefonil: 359 9592

6.04.20

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontaktandmed

Vastuvõtu ajad

linnapea

Maksim Iljin

359 9592
maksim.iljin@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

haridus- ja kultuurinõunik

Imre Liiv

5193 9982

imre.liiv@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

Kantselei

linnasekretär

ametijuhend

 

Monika Tinno

359 9587, 5885 4254

monika.tinno@narva-joesuu.ee

 

registripidaja-juhiabi

ametijuhend

Olga Kronk

359 9592

olga.kronk@narva-joesuu.ee

esmaspäev:13.00 - 17.00
kolmapäev:15.00 - 19.00
neljapäev: 9:00 - 12:00
(J.Poska 26, Narva-Jõesuu)

puhkusel 06.-09.04

linnasekretäri abi

ametijuhend

Eret Laht

392 9006

5356 1778

eret.laht@narva-joesuu.ee

esmaspäev:13.00 - 17.00 (J.Poska 26, Narva-Jõesuu)
kolmapäev:15.00 - 19.00 (Pargi 2, Sinimäe)
neljapäev: 9:00 - 12:00
(J.Poska 26, Narva-Jõesuu)

sekretär

Aime Logatšova

359 9599
info@narva-joesuu.ee

 

infojuht,

linnalehe toimetaja

Alar Tasa

506 9345

alar.tasa@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

 

 

 

 

Rahandusosakond

osakonna juhataja

ametijuhend

Anžela Jakutova

359 9580
anzela.jakutova@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

pearaamatupidaja

Jelena  Šabanina

359 9586
jelena.shabanina@narva-joesuu.ee

 

raamatupidaja

Irina Kornilova

359 9583
irina.kornilova@narva-joesuu.ee

 

raamatupidaja

Nadežda Krutõhh

359 9583

nadezda.krutoh@narva-joesuu.ee

 

raamatupidaja

Erika Pällo

392 9007

erika.pallo@narva-joesuu.ee

 

Majandusosakond

aselinnapea

ametijuhend

Sergei Solovjov

392 9010 / 5349 0081

sergei.solovjov@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

ehitusspetsialist

ametijuhend

Jegor Tšumakov

35 99 584 / 5306 6226
jegor.tsumakov@narva-joesuu.ee

esmaspäev:13.00 - 17.00
kolmapäev:15.00 - 19.00
neljapäev: 9:00 - 12:00
(J.Poska 26, Narva-Jõesuu)

ehitusspetsialisti ülesannete

ametijuhend

Julia Bogdanova

392 9013 / 5668 6641
julia.bogdanova@narva-joesuu.ee

esmaspäev:13.00 - 17.00
kolmapäev:15.00 - 19.00
neljapäev:9:00 - 12:00

(J.Poska 26, Narva-Jõesuu)

linnavaraspetsialist

Oleg Janis

5302 8700

oleg.janis@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

teedespetsialist

ametijuhend

Aleksandr Kuksin

aleksandr.kuksin@narva-joesuu.ee

5855 8740

eelregistreerimisega

infotehnoloogia (IT) spetsialist Dmitri Sedinin

392 9005 / 513 1435

dmitri.sedinin@narva-joesuu.ee
 

Arendusosakond

aselinnapea

ametijuhend

Raim Sarv

359 9591 / 5332 9984
raim.sarv@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

maakorraldaja

ametijuhend

Irina Doroš

392 9003 / 525 7650

irina.doros@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

maakorraldaja

ametijuhend

Tatjana Hütt

359 9598
tatjana.hutt@narva-joesuu.ee

esmaspäev:13.00 - 17.00
kolmapäev:15.00 - 19.00
neljapäev: 9:00 - 12:00
(J.Poska 26, Narva-Jõesuu)

keskkonnaspetsialist

ametijuhend

Jaan Metsis

517 3150

jaan.metsis@narva-joesuu.ee

esmaspäev:13.00 - 17.00
(J.Poska 26, Narva-Jõesuu)
kolmapäev:15.00 - 19.00
(J.Poska 26, Narva-Jõesuu)
neljapäev: 9:00 - 12:00
(J.Poska 26, Narva-Jõesuu)

projekti- ja hankespetsialist

Angelina Liiv

529 8221

angelina.liiv@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

planeeringuspetsialist

ametijuhend

 

Olga Godunova

5302 0276

olga.godunova@narva-joesuu.ee

esmaspäev:13.00 - 17.00
(J.Poska 26, Narva-Jõesuu)
kolmapäev:15.00 - 19.00
(J.Poska 26, Narva-Jõesuu)
neljapäev: 9:00 - 12:00
(J.Poska 26, Narva-Jõesuu)

arendus- ja planeerimisspetsialist

ametijuhend

Olga Batluk

5383 4880

olga.batluk@narva-joesuu.ee

 

Sotsiaalosakond

osakonna juhataja

ametijuhend

Sabina Kornejeva

5853 8424

sabina.kornejeva@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

lastekaitsespetsialist

ametijuhend

 

 

täpsem info  ...

sotsiaaltöö peaspetsialist

ametijuhend

Sirje Neeme

359 9589 / 5884 7374
sirje.neeme@narva-joesuu.ee

täpsem info  ...

sotsiaaltöö spetsialist

ametijuhend

Niina Viholainen

392 9014 / 339 0322 / 5912 5020

niina.viholainen@narva-joesuu.ee

täpsem info  ...

koduhooldustöötaja

 

 

 

koduhooldustöötaja

Marika Pomõkalova

 

 

bussijuht

Alexander Sozinov

5302 2311