Narva-Jõesuu Linnavalitsus alustas 16. juunist 2021 tööd tavarežiimil. Linnavalitsuse ruumides on maski kandmine soovituslik, samuti palume ametniku vastuvõtuks eelnevalt registreerida.

EELINFO ...

25.02.24


Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontaktandmed

Vastuvõtu ajad

linnapea

Maksim Iljin

359 9592
maksim.iljin@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

aselinnapea

ametijuhend

Raim Sarv 359 9591 / 5332 9984
raim.sarv@narva-joesuu.ee
eelregistreerimisega

haridus- ja kultuurinõunik

ametijuhend

Imre Liiv

5193 9982
imre.liiv@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

turismi- ja ettevõtluskoordinaator

puhkusel 26.02.-01.03

Anna Markova

5199 7778
anna.markova@narva-joesuu.ee

 

Kantselei

linnasekretär

ametijuhend

 

Monika Tinno

359 9587 / 5885 4254
monika.tinno@narva-joesuu.ee

 

registripidaja-juhiabi

ametijuhend

Olga Kronk

359 9592 / 5193 8787
olga.kronk@narva-joesuu.ee

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00
kolmapäeviti 15.00-19.00.

linnasekretäri abi

ametijuhend

Eret Laht

392 9006 / 5356 1778
eret.laht@narva-joesuu.ee

esmaspäev: 10.00-12.00 ja 13.00-17.00 (J.Poska 26, Narva-Jõesuu)
kolmapäev:15.00 - 19.00 (Aia 1-2, Sinimäe)

sekretär

Aime Logatšova

359 9599 / 5387 3137
info@narva-joesuu.ee

 

infojuht,

linnalehe toimetaja

Alar Tasa

506 9345
alar.tasa@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

infotehnoloogia (IT) spetsialist

Dmitri Sedinin

392 9005 / 513 1435
dmitri.sedinin@narva-joesuu.ee

 

Rahandusosakond

osakonna juhataja

ametijuhend

Anžela Jakutova

359 9580
anzela.jakutova@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

pearaamatupidaja

Jelena  Šabanina

359 9586
jelena.shabanina@narva-joesuu.ee

 

raamatupidaja

Irina Kornilova

359 9583
irina.kornilova@narva-joesuu.ee

 

raamatupidaja

Nadežda Krutõh

392 9008
nadezda.krutoh@narva-joesuu.ee

 

raamatupidaja

Erika Pällo

392 9007
erika.pallo@narva-joesuu.ee

 

Majandusosakond

osakonna juhataja

ametijuhend

Jegor Tšumakov

392 9010 / 5911 7788
jegor.tsumakov@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

teedespetsialist

ametijuhend

Vladimir  Varaksin

35 99 584 / 5306 6226
vladimir.varaksin@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

ehitusspetsialist

Rene Zorin

5912 6426
rene.zorin@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

ehitusspetsialist

teenistussuhe peatatud

ametijuhend

Natalja Solovieva

 

 

ehitusspetsialisti ülesannetes

ametijuhend

Julia Bogdanova

392 9013 / 5668 6641
julia.bogdanova@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

korrakaitsespetsialist

ametijuhend

Oleg Janis

392 9017 / 5302 8700
oleg.janis@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

linnavaraspetsialist

Ellen Eistre

392 9016 / 5191 9964
ellen.eistre@narva-joesuu.ee

 

 

     

Arendusosakond

aselinnapea /

osakonna juhataja

Raim Sarv

359 9591 / 5332 9984
raim.sarv@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

maakorraldaja

ametijuhend

Irina Doroš

392 9003 / 525 7650
irina.doros@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

maakorraldaja

ametijuhend

Tatjana Hütt

359 9598 / 5781 0004
tatjana.hutt@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

keskkonnaspetsialist

ametijuhend

Jaan Metsis

392 9012 / 517 3150
jaan.metsis@narva-joesuu.ee

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

projekti- ja hankespetsialist

Angelina Liiv

529 8221
angelina.liiv@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

planeeringuspetsialist

ametijuhend

Olga Rudomina

3929011 / 5302 0276
olga.rudomina@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

arendusspetsialist Natalia Orava

5199 9451

natalia.orava@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

Sotsiaalosakond

osakonna juhataja

ametijuhend

Veronika Stepanova

392 9015 / 5853 8424
veronika.stepanova@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

sotsiaaltöö peaspetsialist

ametijuhend

Sirje Neeme

359 9589 / 5884 7374
sirje.neeme@narva-joesuu.ee

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

lastekaitsespetsialist

ametijuhend
Žanna Golubtšikova 392 9004 / 5919 0851
zanna.golubtsikova@narva-joesuu.ee

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

sotsiaaltöö spetsialist

puhkusel 19.02-01.03

ametijuhend

Nadežda Taal

392 9014 / 339 0322 / 5912 5020
nadezda.taal@narva-joesuu.ee

J.Poska 26 Narva-Jõesuu linn
esmaspäev:
10.00-12.00 ja 13.00-17.00
Narva mnt 12, Olgina
paaris nädala teisipäeviti
  08.00-15.30
Aia 1-1, Sinimäe
kolmapäeviti 15.00-19.00

koduhooldustöötaja

Kristina  Ostyak

5335 8300
kristina.ostyak@narva-joesuu.ee

 

koduhooldustöötaja

Olesya Kukina

502 3205
olesya.kukina@narva-joesuu.ee

 

koduhooldustöötaja

Marika Pomõkalova

5780 9032
marika.pomokalova@narva-joesuu.ee

 

bussijuht

Andrei Kärsten

5302 2311
andrei.karsten@narva-joesuu.ee