15.10.20

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontaktandmed

Vastuvõtu ajad

linnapea

Maksim Iljin

359 9592
maksim.iljin@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

haridus- ja kultuurinõunik

ametijuhend

Imre Liiv

5193 9982

imre.liiv@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

Kantselei

linnasekretär

ametijuhend

 

Monika Tinno

359 9587, 5885 4254

monika.tinno@narva-joesuu.ee

 

registripidaja-juhiabi

ametijuhend

Olga Kronk

359 9592

olga.kronk@narva-joesuu.ee

esmaspäev:13.00 - 17.00
kolmapäev:15.00 - 19.00
neljapäev: 9:00 - 12:00

linnasekretäri abi

ametijuhend

Eret Laht

392 9006

5356 1778

eret.laht@narva-joesuu.ee

esmaspäev:13.00 - 17.00 (J.Poska 26, Narva-Jõesuu)
kolmapäev:15.00 - 19.00 (Pargi 2, Sinimäe)
neljapäev: 9:00 - 12:00
(J.Poska 26, Narva-Jõesuu)

sekretär

Aime Logatšova

359 9599
info@narva-joesuu.ee

 

infojuht,

linnalehe toimetaja

Alar Tasa

506 9345

alar.tasa@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

 

 

 

 

Rahandusosakond

osakonna juhataja

ametijuhend

Anžela Jakutova

359 9580
anzela.jakutova@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

pearaamatupidaja

Jelena  Šabanina

359 9586
jelena.shabanina@narva-joesuu.ee

 

raamatupidaja

Irina Kornilova

359 9583
irina.kornilova@narva-joesuu.ee

 

raamatupidaja

Nadežda Krutõh

392 9008

nadezda.krutoh@narva-joesuu.ee

 

raamatupidaja

Erika Pällo

392 9007

erika.pallo@narva-joesuu.ee

 

Majandusosakond

aselinnapea

19.-21.10 puhkusel

ametijuhend

Sergei Solovjov

392 9010 / 5349 0081

sergei.solovjov@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

ehitusspetsialist

ametijuhend

Vladimir  Varaksin

35 99 584 / 5306 6226
vladimir.varaksin@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

esmaspäev: 13.00 - 17.00
kolmapäev: 15.00 - 19.00

ehitusspetsialist

ametijuhend

Natalja Šlõkova

5912 6426

natalja.slokova@narva-joesuu.ee

 

eelregistreerimisega

esmaspäev: 13.00 - 17.00
kolmapäev: 15.00 - 19.00

ehitusspetsialisti ülesannetes

ametijuhend

Julia Bogdanova

392 9013 / 5668 6641
julia.bogdanova@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

esmaspäev: 13.00 - 17.00
kolmapäev: 15.00 - 19.00

korrakaitsespetsialist

ametijuhend

Oleg Janis

392 9017 / 5302 8700

oleg.janis@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

teedespetsialist

ametijuhend

Aleksandr Kuksin

aleksandr.kuksin@narva-joesuu.ee

5855 8740

eelregistreerimisega

linnavaraspetsialist Ellen Eistre

ellen.eistre@narva-joesuu.ee

392 9016 / 5191 9964

 

infotehnoloogia (IT) spetsialist

Dmitri Sedinin

392 9005 / 513 1435

dmitri.sedinin@narva-joesuu.ee
 

Arendusosakond

aselinnapea

ametijuhend

Raim Sarv

359 9591 / 5332 9984
raim.sarv@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

maakorraldaja

ametijuhend

Irina Doroš

392 9003 / 525 7650

irina.doros@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

maakorraldaja

ametijuhend

Tatjana Hütt

359 9598
tatjana.hutt@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

esmaspäev:13.00 - 17.00
kolmapäev:15.00 - 19.00

keskkonnaspetsialist

ametijuhend

Jaan Metsis

392 9012 / 517 3150

jaan.metsis@narva-joesuu.ee

esmaspäev:13.00 - 17.00
kolmapäev:15.00 - 19.00
neljapäev: 9:00 - 12:00

projekti- ja hankespetsialist

Angelina Liiv

529 8221

angelina.liiv@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

planeeringuspetsialist

ametijuhend

 

5302 0276

eelregistreerimisega

esmaspäev:13.00 - 17.00
kolmapäev:15.00 - 19.00

arendus- ja planeeringuspetsialist

ametijuhend

Olga Batluk

5383 4880

olga.batluk@narva-joesuu.ee

 

Sotsiaalosakond

osakonna juhataja

ametijuhend

Sabina Kornejeva

5853 8424

sabina.kornejeva@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

sotsiaaltöö peaspetsialist

ametijuhend

Sirje Neeme

359 9589 / 5884 7374
sirje.neeme@narva-joesuu.ee

esmaspäev:13.00 - 17.00
kolmapäev:15.00 - 19.00
neljapäev: 9:00 - 12:00

lastekaitsespetsialisti ülesannetes

19.-23.10 puhkusel

ametijuhend
Žanna Golubtšikova 392 9004 / 5919 0851
zanna.golubtsikova@narva-joesuu.ee
esmaspäev:13.00 - 17.00
kolmapäev:15.00 - 19.00
neljapäev: 9:00 - 12:00

sotsiaaltöö spetsialist

ametijuhend

Niina Viholainen

392 9014 / 339 0322 / 5912 5020

niina.viholainen@narva-joesuu.ee

J.Poska 26 Narva-Jõesuu linn

esmaspäev:13.00 - 17.00
neljapäev: 9:00 - 12:00

Narva mnt 12, Olgina

teisipäev  09.00-16.30

Pargi 2, Sinimäe
kolmapäev 09.00 – 12.00 ja 13.00-19.00

koduhooldustöötaja

Kristina  Ostyak

53358300

kristina.ostyak@narva-joesuu.ee

 

koduhooldustöötaja

Natallia  Dubovik

5023205

natallia.dubovik@narva-joesuu.ee
 

koduhooldustöötaja

Marika Pomõkalova

57809032

marika.pomokalova@narva-joesuu.ee

 

bussijuht

Alexander Sozinov

53022311

alexander.sozinov@narva-joesuu.ee

 

 

 

   

 

 

Toimetaja: ALAR TASA