« Tagasi

Aita tuvastada vandaali!

Narva-Jõesuu Linnavalitsus rajab Kirderanniku Koostöökogu Leader programmi ja linna eelarve vahenditest Narva-Jõesuu riigimetsa alal suusarada/terviserada. Rada, millel ei olnud veel kõik tööd lõpuni teostatud, langes vandalismi ohvriks, mis eeldatavasti toimus ajavahemikul 6.-9.  november. Narva-Jõesuu terviserajal lõhuti paigaldatud viitasid. Viitade lõhkumine toimus tehnika kaasabil - ATV või maasturiga.
Juhul, kui keegi nägi midagi kahtlast terviserajal sh. isikuid, kes liikusid terviserajal eelnimetatud transpordivahenditega või teab teo toimepanijat, siis palume sellest teada anda telefonil 35 99599 või e-posti teel: info@narva-joesuu.ee, imre.liiv@narva-joesuu.ee. Anonüümsus on garanteeritud.

Mistahes informatsiooni eest ette tänulik,

Imre Liiv
Narva-Jõesuu Linnavalitsuse
Hariduse ja spordi spetsialist

NB! Ühtlasi Narva-Jõesuu Linnavalitsus teavitab, et kõikidel munitsipaalmaadel ning sealhulgas metsades on keelatud ATV ja transpordivahenditega liiklemine väljaspool teid ning sama kehtib riigimetsa, kaitsealade, ranna ja kalda kasutamisel (väljaarvatud järelevalve- ja päästetöödel, kaitse korraldamise ja valitsemisega seotud tegevused).

Narva-Jõesuu suusaraja/terviseraja ulatuses on keelatud ka teede kasutamine ATV ja maasturitega sõitmiseks!!!

Foto: Vova Vsivtsev