« Tagasi

Jaanipäeva pidustused ootavad teid Narva-Jõesuus, Olginas, Vaivaras ja Sinimäel

Muistsed eestlased uskusid, et päikesetõus ja -loojang on armastajad, kes kohtuvad kord aastas jaanipäeva ööl ning Narva-Jõesuu elanikud ja külalised saavad sel päeval kokku, et veeta seda lärmaka külapeo parimate traditsioonide kohaselt.

Narva-Jõesuu linnas

Pühapäeval, 23. juunil ootavad Heleda pargi tiigi ääres külalisi lõkke süütamine, hea muusika, maitsvad toidud ja kuumad tantsud. Kell 19:00 algab Jaanipäev tantsurühmade "Kullerkupp" ja "Jun-ost" esinemisega. Kell 21:00 võtame aasta pikima öö vastu suure lõkkega ning jätkame peakülalise - muusikalise kollektiivi "Anna Darling Band" hoogsate hittide saatel. Kõige püsivamatele ja jätkub õhtu diskoga. Külalisi ootavad ka mitmekesise menüüga toidukohad, kus saab nautida maitsvaid grill- ja muid roogasid.

Olgina alevikus

Pühapäeval, 23. juunil kell 20:00 toimub Jaaniõhtu Olgina alevikus, lasteaia kõrval. Kavas erinevad mängud, konkursid ja võistlused nii väikestele kui ka täiskasvanutele! Laulab Juri Shugurov. Õhtut juhivad Marina ja Aleksndr Pertsevid. Lõkke süütamine kell 22:00!

Vaivara külas

Pühapäeval, 23. juunil kell 20:00 toimub Vaivara külaplatsil Jaaniõhtu. Ürituse kavas on lõbusad mängud, erinevad konkursid ja võistlused! Peojuht Kersti Objartel.

Sinimäe alevikus

Pühapäeval, 23. juunil kell 20:00 toimub Jaaniõhtu Sinimäel, Pargimäe platsil. Kavas on erinevad mängud, lõbusad konkursid ja võistlused nii väikestele kui ka täiskasvanutele! Õhtujuht ja laulja Maria Minitš. Esinevad: Nikita Masjukov (saksofon) ja DJ Bassofsky.
 
Rohkem infot: kultuurispetsialist Jekaterina Rogozina
tel. 372 58 710 230, jekaterina.rogozina@narva-joesuu.ee