« Tagasi

Meie Lii on Eesti meister poksis

Oktoobrikuu esimesel nädalavahetusel toimusid Kalevi spordihallis Eesti U19 & U40 meistrivõistlused poksis, kus Sinimäe neiu Lii Maksimov tunnistati kehakaalukategoorias kuni 70 kg Eesti meistriks.

Kolmapäeval, 6. oktoobril käisid Sinimäe spordihoones värsket meistrit õnnitlemas ka linnajuhid Aare Objartel ja Maksim Iljin.

„Nii siinviibijad, kui ka kahtlemata terve linn on Su üle uhked Lii," rääkis linnapea Maksim Iljin. „Juba tuleval aastal loodame Sind näha nii Euroopa kui ka maailma meistrivõistlustel. Linn toetab alati, ka teel olümpiale," kinnitas linnapea.

Lii, kes on juba loomu poolest tagasihoidlik ja konkreetne tüdruk pikka juttu rääkima ei hakanud. Ta kinnitas, et tunneb poksi vastu jätkuvalt suurt huvi ja on tänulik võimalusele teha trenni Sinimäe spordihoones. Eriline tänu kuulub tema sõnul aga treeneritele Andrei Kärstenile ja Gennadi Tolmatsovile, kelleta ta oma sportlaseteekonda ette ei kujuta.

Lii on treeneri Andrei Kärsteni käe all poksiga tegelenud kolm aastat, viimasel ajal on ta oma oskusi lihvimas käinud ka Narvas, Gennadi Tolmatsovi juures. Hoiame kõik talle pöialt ja kindlasti saame temast rääkida ka tulevikus.