« Tagasi

Narva-Jõesuus lähevad tänavad remonti

Täna, 21. aprillil toimus Narva-Jõesuu Linnavalitsuses ehituslepingu sõlmimine Narva-Jõesuu linna Vabaduse ja L. Koidula tänavate esimese etapi remonttöödeks.

„Kuna tegemist on linna ühe tuiksoonega ja samaaegselt toimub seal piirkonnas ka kergliiklustee rajamine, siis tuleb mõlema projekti ellu viijatel üles näidata äärmist paindlikkust ja koostööaldist suhtumist," kinnitas linnapea Maksim Iljin, lisades, et mõistvat suhtumist loodetakse ka linnaelanike ja külaliste poolt, kelle jaoks need tööd ju tegelikult ka ette võetud sai.

Linna teedespetsialist Aleksandr Kuksini sõnul on projekti eesmärgiks rekonstrueerida Narva-Jõesuus asuvate Vabaduse ja L. Koidula tänavate asfaltkate. Vahemikus J. Poska ja Vabaduse tänava ristmik kuni Pargi tänav on plaanis taastada jalgteede katted mõlemal pool sõiduteed. Samuti uuendatakse liikluskorraldusvahendid sealhulgas teekatte märgised.

Ehitushankesse laekus 5 pakkumust, edukaks osutus Kohtla Ehitusteenus OÜ pakkumus maksumusega 395 742 eurot koos käibemaksuga. Ehitustööd peavad lõppema selle aasta augustis. Omanikujärelevalvet hakkab teostama AS Taalri Varahaldus.

Ehitustöid rahastatakse riigi ning Narva-Jõesuu linna eelarvest.