« Tagasi

Avatud hange "Sillamäe-Vaivara raudteejaama jalgratta- ja jalgtee projekteerimine"

Narva-Jõesuu Linnavalitsus kuulutas välja Riigihangete registris lihthanke " Sillamäe-Vaivara raudteejaama jalgratta- ja jalgtee projekteerimine " (viitenumber 240525).

Hinnapakkumiste esitamise tähtaeg on 17.09.2021 kell 12:00. Projekti koostamist rahastatakse RTK maakondade arengustrateegiate elluviimise toetusmeetmest. Projekti partner on Sillamäe Linnavalitsus. Link riigihangete registrile: https://riigihanked.riik.ee

 

Hanke eesmärk on Sillamäe - Vaivara raudteejaama jalgratta- ja jalgtee projekteerimine edaspidiseks jalgratta- ja jalgtee ehitamiseks, maakonna kergliiklustee võrgustiku arendamiseks ja paremate ühenduste loomiseks Vaivara rongijaamaga. Projekti raames peavad olema projekteeritud:

  • 3 m laiune jalgratta- ja jalgtee, mille alguspunktiks on Sillamäed läbiva Tallinn-Narva mnt Sillamäe-Viivikonna tee ja I. Pavlovi tänava ristumispunkt. Jalgratta- ja jalgtee kulgeb Viivikonna suunas läbi Poe tänava viib Vaivara rongipeatuseni ja lõpeb Jaama ja Sillamäe-Viivikonna tee T2 ristumiskohas, läbides enne seda Vaivara küla. Jalgratta- ja jalgtee pikkuseks on ca 3 km.
  • Jalgratta- ja jalgtee raudteega samatasapinnalised ristumised olemasolevate ülekäikude kohale.
  • Rongipeatuse vahetusse lähedusse bussipeatus, parkla koos juurdepääsuteega (parkimiskohtade arv selgub välja projekteerimise käigus), rongipeatuse läheduses varikatus jalgrataste hoidjatega ning ala välisvalgustus koos videovalve süsteemiga projekteerimine.
  • Jalgratta- ja jalgtee valgustus.

 

Narva-Jõesuu Linnavalitsus