Uudised

Menetlusteenistus otsib oma meeskonda ennetus- ja menetlusosakonna järelevalveinspektorit,

kelle põhiülesandeks on:

avaliku korra tagamisel osalemine, riikliku järelevalve teostamine, väärtegude menetlemine, siseturvalisuse projektide koostamine ja juhtimine, Menetlusteenistuse kompetentsi jagamiseks seminaride ja koolituste ning sise- ja väliskommunikatsioonialase tegevuse korraldamine.

ootame sind kandideerima, kui sul on

• keskharidus ja kutseharidus politsei või piirivalve erialal või kutseharidus korrektsiooni erialal või omad korrakaitseametniku tase 5 või tase 6 kutsestandardit või oled läbinud abipolitseiniku teise astme õppe ja sooritanud edukalt arvestuse või omad kõrgharidust ja korrakaitseametniku tase 5 või tase 6 kutsestandardit;

• eesti keele oskus kõrgtasemel ja oskad ennast väljendada ka vene ja inglise keeles;

• B-kategooria juhtimisõigus;

• hea pingetaluvus, suhtlemisoskus ning suurepärane organiseerimisvõime;

• arvuti ja tehnikavahendite kasutamise oskus.

kasuks tulevad varasem projekti kirjutamise ja selle juhtimise oskus ja teadmised ning kogemused järelevalve- ja väärteomenetlusest.

Tööle asumise aeg: alates 15.05.2019

Töökoht asub Narva-Jõesuu linna haldusterritooriumil, brutopalk pärast katseaga 1150 eurot. Küsimuste korral helista Marek Rannele 50561098.

Kui võtad väljakutse vastu, siis pakume sulle põnevat tööd ja eneseteostuse võimalust ja toredat toetavat töökollektiivi.

Sooviavalduse ja selle lisade esitamise tähtajaks on 29.04.2019. Kandideerimise tingimused leiad Menetlusteenistuse kodulehelt: http://menetlusteenistus.vaivaravald.ee/?1.Menetlusteenistus___1.11._T%C3%B6%C3%B6pakkumised___1.11.1._Vabad_ametikohad