11/19/21

Teenistuskoha nimetus

Nimi

Kontaktandmed

Vastuvõtu ajad

linnapea

Maksim Iljin

359 9592
maksim.iljin@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

haridus- ja kultuurinõunik

ametijuhend

Imre Liiv

5193 9982

imre.liiv@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

Kantselei

linnasekretär

ametijuhend

 

Monika Tinno

359 9587 / 5885 4254

monika.tinno@narva-joesuu.ee

 

registripidaja-juhiabi

ametijuhend

Olga Kronk

359 9592 / 5193 8787

olga.kronk@narva-joesuu.ee

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

linnasekretäri abi

ametijuhend

Eret Laht

392 9006

5356 1778

eret.laht@narva-joesuu.ee

esmaspäev: 10.00-12.00 ja 13.00-17.00 (J.Poska 26, Narva-Jõesuu)
kolmapäev:15.00 - 19.00 (Aia 1-2, Sinimäe)

sekretär

Aime Logatšova

359 9599 / 5387 3137
info@narva-joesuu.ee

 

infojuht,

linnalehe toimetaja

Alar Tasa

506 9345

alar.tasa@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

infotehnoloogia (IT) spetsialist

Dmitri Sedinin

392 9005 / 513 1435

dmitri.sedinin@narva-joesuu.ee

 

Rahandusosakond

osakonna juhataja

ametijuhend

Anžela Jakutova

359 9580
anzela.jakutova@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

pearaamatupidaja

Jelena  Šabanina

359 9586
jelena.shabanina@narva-joesuu.ee

 

raamatupidaja

Irina Kornilova

359 9583
irina.kornilova@narva-joesuu.ee

 

raamatupidaja

Nadežda Krutõh

392 9008

nadezda.krutoh@narva-joesuu.ee

 

raamatupidaja

Erika Pällo

392 9007

erika.pallo@narva-joesuu.ee

 

Majandusosakond

aselinnapea

ametijuhend

 

392 9010 /

 

eelregistreerimisega

ehitusspetsialist

ametijuhend

Vladimir  Varaksin

35 99 584 / 5306 6226
vladimir.varaksin@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

ehitusspetsialist

puhkusel 22.11-02.12

ametijuhend

Natalja Šlõkova

5912 6426

natalja.slokova@narva-joesuu.ee

 

eelregistreerimisega

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

ehitusspetsialisti ülesannetes

ametijuhend

Julia Bogdanova

392 9013 / 5668 6641
julia.bogdanova@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

korrakaitsespetsialist

ametijuhend

Oleg Janis

392 9017 / 5302 8700

oleg.janis@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

teedespetsialist

ametijuhend

 

 

 

eelregistreerimisega

linnavaraspetsialist

Ellen Eistre

ellen.eistre@narva-joesuu.ee

392 9016 / 5191 9964

 

 

     

Arendusosakond

aselinnapea

ametijuhend

Raim Sarv

359 9591 / 5332 9984
raim.sarv@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

maakorraldaja

ametijuhend

Irina Doroš

392 9003 / 525 7650

irina.doros@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

maakorraldaja

ametijuhend

Tatjana Hütt

359 9598 / 5781 0004
tatjana.hutt@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

keskkonnaspetsialist

ametijuhend

Jaan Metsis

392 9012 / 517 3150

jaan.metsis@narva-joesuu.ee

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

projekti- ja hankespetsialist

Angelina Liiv

529 8221

angelina.liiv@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

planeeringuspetsialist

ametijuhend

Olga Godunova

3929011 / 5302 0276

olga.godunova@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

arendus- ja planeeringuspetsialist

ametijuhend

Olga Batluk

5383 4880

olga.batluk@narva-joesuu.ee

 

Sotsiaalosakond

osakonna juhataja

ametijuhend

Veronika Stepanova

392 9015 / 5853 8424

veronika.stepanova@narva-joesuu.ee

eelregistreerimisega

sotsiaaltöö peaspetsialist

ametijuhend

Sirje Neeme

359 9589 / 5884 7374
sirje.neeme@narva-joesuu.ee

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

lastekaitsespetsialisti ülesannetes

ametijuhend
Žanna Golubtšikova 392 9004 / 5919 0851
zanna.golubtsikova@narva-joesuu.ee

esmaspäeviti 10.00-12.00 ja 13.00-17.00

kolmapäeviti 15.00-19.00.

sotsiaaltöö spetsialist

ametijuhend

Niina Viholainen

392 9014 / 339 0322 / 5912 5020

niina.viholainen@narva-joesuu.ee

J.Poska 26 Narva-Jõesuu linn

esmaspäev:

10.00-12.00 ja 13.00-17.00
Narva mnt 12, Olgina

paaris nädala teisipäeviti

  08.00-15.30

Aia 1-1, Sinimäe
kolmapäev 09.00 – 12.00 ja 13.00-19.00

koduhooldustöötaja

Kristina  Ostyak

5335 8300

kristina.ostyak@narva-joesuu.ee

 

koduhooldustöötaja

Olesya Kukina

502 3205

olesya.kukina@narva-joesuu.ee
 

koduhooldustöötaja

Marika Pomõkalova

5780 9032

marika.pomokalova@narva-joesuu.ee

 

bussijuht

Alexander Sozinov

5302 2311

alexander.sozinov@narva-joesuu.ee