« Tagasi

Narva-Jõesuus on talispordiks erinevaid võimalusi

Sinimägede suusaradade kõrval on Narva-Jõesuu linna territooriumil oma füüsilise ja vaimse tervise karastamiseks nii jääl kui lumel ka mitmeid teisi võimalusi.

„Kindlasti on heaks uudiseks suusarada linna rannaalal, vahetult puudepiiri läheduses, mille rajamise eest tuleb tänada vabatahtlikke entusiaste," rääkis linnavalitsuse haridus- ja kultuurispetsialist Imre Liiv.

Liivi sõnul pole liiga tehtud ka uisutamishuvilistele - Sinimäe kooliesisele spordiväljakule on talveks antud uisuplatsi omadused ning uisupoognate joonistamiseks on võimalused loodud ka Olgina alevikus, kus rahvamaja esine parkimisplats on talviseks ajaks muudetud liuväljaks. Nende jaoks, kes eelistavad värskes õhus sportimist harrastada looduse keskel, sobib kindlasti kõige paremini linna kuursaali kõrval olev uisuväljak (pildil). Uisuväljakute rajamise eest võib tänada Narva-Jõesuu linnavalitsust ja AS Narva-Jõesuu Kommunaali.

„Valmistasime platsid ette, jää valas Narva Vesi AS. Hetkel on väljakutel viiekordne jääkiht," rääkis AS Narva-Jõesuu Kommunaali juhataja Jevgeni Hohlov, kelle sõnul on uisuplatsidel jääks muudetud umbes seitsekümmend tonni vett.

Valgustatud on kõik kolm uisuplatsi, kusjuures kui Sinimäel ja Olginas oli valgustus juba varem olemas, siis kuursaali uisuplatsil tuli see spetsiaalselt korraldada.

Sinimäe Spordihoones töötab ka suuskade ja uiskude laenutus, mis on avatud tööpäeviti kell 16:00 - 20:00 ja laupäeval kell 10:00 - 14:00. Inventari saab laenutada maksimaalselt 2 tunniks ja hinnakirjaga saab tutvuda spordihoone kodulehel: www.spordihoone.ee

Jääväljakute hoolduse korraldab Narva-Jõesuu Linnavalitsus koostöös AS Narva-Jõesuu Kommunaaliga.