« Tagasi

Töötasu hüvitis

Töötasu hüvitist makstakse töötajale, kelle tööandja tegevus on erakorralistest asjaoludest tulenevalt oluliselt häiritud. Hüvitis tagab töötajatele sissetuleku ning aitab tööandjatel ajutised raskused üle elada, et ei peaks töötajaid koondama või tegevust lõpetama.

Loe lähemalt SIIT ...

Töötukassa konsultandid Ida-Virus, kelle poole pöörduda on:

Pavel Gordijevski tööandjate konsultant Pavel.Gordijevski@tootukassa.ee
Rannel Silov tööandjate konsultant Rannel.Silov@tootukassa.ee
Marika Freiberg tööandjate konsultant Marika.Freiberg@tootukassa.ee
Andrei Obidin tööandjate konsultant Andrei.Obidin@tootukassa.ee
Katrin Eero tööandjate konsultant Katrin.Eero@tootukassa.ee
Andrei Kanev tööandjate konsultant Andrei.Kanev@tootukassa.ee


Hetkel töögraafik: E, K, N 8:15 - 16:00, T 8:15 - 17:30, R 8:15 - 12:00