« Tagasi

Narva-Jõesuu linn sai esimese parkimisautomaadi

Alates tänasest, 7. augustist on Narva-Jõesuu linnas võimalik sularaha eest soetada parkimispiletit.

"Parem hilja, kui mitte kunagi," tsiteeris Menetlusteenistuse juhataja Marek Ranne vanasõna. „Narva-Jõesuu linn on oodanud oma parkimisaparaati juba vähemalt seitse aastat. Nüüd on see lõpuks kohal. Miks nii hilja, parkimisperioodi teisel poolel?! See tuleneb riigihanke menetluse korrast ja mahukast bürokraatiast. Esimene, kevadel korraldatud riigihange parkimisaparaadi rentimiseks luhtus, kuna ei laekunud ühtki pakkumust. Mai alguses otsustas volikogu riigihanget korrata. Hanke läbiviimisel on aga omad protseduurireeglid, näiteks on riigihanke läbiviimisel tähtajad, millest lühema tähtajaga ei ole võimalik hanget korraldada, ka tuleb hanke raames täita suur hulk erinevaid dokumente," kirjeldas Ranne läbitud kadalippu.

J. Poska tn 28 kinnistu juures asuvast parkimisautomaadist saab osta endale päevapileti, kuupileti ja maksta parkimistrahvi. Maksta saab metallmüntidega: 10s, 20s, 50s, 1€ ja 2€.

Parkimisautomaadi ekraan ei ole puutetundlik! Parkimisõiguse ostmiseks tuleb puudutada esipaneelil oleval klaviatuuril käivitusnuppu või suvalist tähemärki. Ekraan käivitub ja kuvatakse valikuvariandid. Sisestada tuleb täpne raha, sest suuremast summast tagasimakset parkimisaparaat ei teosta.

Parkimisautomaadist saadud pilet tuleb paigutada juhipoolsele armatuurlauale nii, et see oleks väljastpoolt kontrollijale hästi nähtav.

NB! Trahvi maksmise järel saatke parkimisautomaadist saadud maksekinnitus skaneeritult e-posti aadressile: parkla@narva-joesuu.ee ja säilitage see kuni olete saanud Menetlusteenistuselt kinnituse, et see on Teilt vastu võetud.

 

Lisainfo: Marek Ranne
Menetlusteenistuse juhataja
Mob. (+372) 5056198