« Tagasi

Narva-Jõesuu kerkib esimene kaubanduskeskus

Kolmapäeval, 19. juuni kell 16.00 aadressil J. Poska 26 vastrenoveeritud linnasadama vahetus läheduses toimub Narva-Jõesuu esimese kaubanduskeskuse nurgakivi panek.  

Hetkel püsitakse töödega graafikus ja hoone peaks valmis saama õigeaegselt, ehk siis tuleva aasta kevadeks. Hetkel käivad vundamenditööd, seinad planeeritakse püsti saada augustis. Juba praegu võib aiaga piiratud alal juba hoomata hoone ja parkla piire.

Antud krundile on projekteeritud kahekorruseline hoone ehitusalase pindalaga 1712,3 m2 ja eraldi parklaga tanklahoone. Tankla operaatori osas käivad veel läbirääkimised.

Esimene, ehk kaubanduskorrus tuleb värvitud paneelseintega, teisele, ehk bürookorrusele antakse suurte klaaspindade abil juurde õhulisust ja avatust.

Parkimiskohtade arvuks on plaanis 84, jalgratastele lisaks 19 rattakohta.

Hoone esimesel korrusel hakkab paiknema kaubanduskett COOP ning teist korrust hakkavad rentima Narva-Jõesuu Linnavalitsus ning perearstikeskus.

Linnapea Maksim Iljini sõnul on hoone funktsioonide ja paiknemise puhul silmas peetud eelkõige mugavuste loomist linnaelanikele.