« Tagasi

Head Narva-Jõesuu linna korteriühistute ning eramajade esindajad ja omanikud

Narva-Jõesuu Linnavalitsus tänab Teid korteriühistute ja eramajade esindajatele suunatud infotundidel aktiivse osalemise eest ning loodab ka edaspidisele produktiivsele koostööle.

Infotundides, mis toimusid Narva-Jõesuus, Olginas ja Sinimäel, olid tõstatatud erinevad asjakohased teemad ja me loodame, et saite ka vajalikud vastused, mis on Teile abiks toetuse saamise avalduse koostamisel ja esitamisel. Tuletame meelde, et taotluste esitamise tähtaeg on kuni 02.03.2020.
Heale koostööle lootes saadame Teile ka Narva-Jõesuu linna territooriumil asuvate korteriühistute ja eramajade toetamise korra eesti ja vene keelse kehtiva versiooni.
Samuti teatame, et 09.03 Olginas ja 10.03 Sinimäel toimuvad hajaasustuse programmiga seotud infotunnid. Mõlemad infotunnid algavad kell 17:30.

Hajaasustuse programmi infotundidest loe täpsemalt veebruari linna lehest ning jälgi jooksvat infot linna koduleheküljelt, kus lähiajal avaldame ka toetuse menetlemisprotsessi lihtsustamiseks hajaasustuse programmi tingimused mõlemas keeles.

Korteriühistute ja eramajade toetamise korraga seotud täiendavate küsimuste tekkimisel palume pöörduda aselinnapea Sergei Solovjovi poole, tel.+37253490081, e-post: sergei.solovjov@narva-joesuu.ee.
Hajaasustuse programmiga seotud täiendavate küsimuste tekkimisel palume pöörduda keskkonnaspetsialisti Jaan Metsise poole, tel.+5173150, e-post: jaan.metsis@narva-joesuu.ee.
 

Lugupidamisega

Maksim Iljin
linnapea
Narva-Jõesuu Linnavalitsus