« Tagasi

Narva-Jõesuu linn jätkab kooliõpilaste toitlustamist

Tänasel erakorralisel kriisikomisjoni istungil otsustati, et Narva-Jõesuu linn jätkab  ka koolide sulgemisjärgselt kooliõpilaste toitlustamist.

„Paraku on ju lapsi, kellele koolilõuna on ainukeseks soojaks toidukorraks päevas," rääkis linna hariduse- ja spordispetsialist Imre Liiv, lisades, et linn lähtub koolitoidu võimaldamise  korraldamisel võrdse kohtlemise printsiibist ja sooja lõunatoidu võimalust pakutakse linna mõlema kooli - Narva-Jõesuu Kooli ja Sinimäe Põhikooli - kõigile õpilastele.

Toitlustamisel tehakse koostööd Järva Tarbijate Ühistu Coopi poeketiga, kellel on valmidus alustada toitlustamisega juba eelolevast esmaspäevast, 23. märtsist. Kauplused väljastavad toitu tööpäeviti kaupluse valmistoiduletist ajavahemikus 13:00-15:00.

„Nii laia valikut või vaheldusrikast menüüd, kui koolis, ei suuda me arvatavalt pakkuda, kuid tähtis on, et toit on soe ja värske. Kuna lõuna keskmine hind peab jääma 2 euro juurde, siis pakutakse valikut ühel päeval suppi, teisel päeval praadi jne," lisas Liiv. Leib, sai toidukorrale lisaks.   

Koolilaps tuvastatakse kaupluses kooli poolt saadetud nimekirja alusel, ID-kaardi või õpilaspileti esitamisel.