« Tagasi

Linnavalitsus kohtus Võru valla delegatsiooniga

Reedel, 29. novembril kohtusid Narva-Jõesuu Linnavalitsuse esindajad eesotsas linnapea Maksimi Iljiniga Võru vallavalitsuse delegatsiooniga.

Meresuu SPA & HOTEL konverentsisaal mahutas pea kahekümnest külalisest koosneva seltskonna mugavalt ära ja kohtumiseks ette nähtud tund aega möödus erinevate teemade arendamisel ülikiiresti.

Võru vallavanem Kalmer Puusepp meenutas kohtumist Narva-Jõesuu linnapeaga ühel koolitusel, millest ka seekordne koosviibimine alguse sai. Kuigi eelnevalt oli huvi tuntud põhiliselt kohaliku kommunaalmajanduse ja kaasava hariduse teema suhtes, siis tegelikult räägiti ja võrreldi kogemusi ka teedehoolduse võimekuses (Võru vallal on teid hooldada ca kaheksa korda rohkem, kui Narva-Jõesuu linnal) ja ühistranspordi korraldamises. Räägiti haridusest, raamatukogudest, noorsootööst, aga ka vananevast elanikkonnast.

Kuna kohtumise mõlema osapoole arvates oleks üksteise asjakorraldustest ja kogemustest veel palju õppida, siis ootab linnavalitsust millalgi ees sõit Võrumaale.